O nás

V současnosti Italské hodování zajišťuje dodávky pro tisíce klientů a desítky firem v České republice i na Slovensku. Na internetu patří k vyhledávaným firmám a stává se neodmyslitelnou součástí trhu.

Prostřednictvím našeho e-shopu chceme obohatit českého labužníka o kvalitní produkty vyhlášené italské gastronomie. Výběrem z obsáhlého sortimentu si zajistíte ty správné suroviny pro přípravu Vašich oblíbených pokrmů nebo pokrmů, které Vás zaujaly v italských restauracích.

K italské kuchyni neodmyslitelně patří dobré víno a právě proto Vám nabízíme možnost vybrat si to správné a ochutnat dary vinic z celé Itálie. Snažíme se vybírat vína vyhlášená, celosvětově známá, stejně tak ale i ta méně známá, která však stojí za to ochutnat . Pro snadnější orientaci v e-shopu, jsou vína dělena podle jednotlivých regionů a vinařství.

V nabídce  našeho e-shopu najdete i řadu ušlechtilých destilátů.

Samotnou kapitolou jsou pak skvělé sýry a salámy, které patří neodmyslitelně, stejně jako těstoviny, do italské kuchyně.  I z tohoto sortimentu pro vás máme připravenu bohatou nabídku.

Veškeré italské produkty jsme pečlivě vybírali tak, aby svou kvalitou odpovídaly vysokým kritériím, které jsou v dnešní době požadovány našimi zákazníky.   

Součástí nabídky je i příprava dárkových balíčků a dárkových košů, které jsou vhodnými a kvalitními dárky k narozeninám, svátkům, Vánocům nebo jako firemní dárky pro zaměstnance a partnery vaší firmy.

Našim cílem je i do budoucna sledovat kvalitu italských produktů a přinášet na váš stůl jen to nejlepší, co italský trh nabízí.


Těšíme se na Vaší návštěvu.

Za Italské Hodování
Klára Richterová


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies.

Souhlasím
Nesouhlasím